OrchidGarden

Poznaj OrchidGarden

Firma OrchidGarden zajmuje się produkcją, importem oraz sprzedażą storczyków botanicznych i mieszańców, a także akcesoriów do ich uprawy.

Może dziwić bardzo wąska specjalizacja naszej firmy, jednak storczyki botaniczne to niezwykle fascynujące rośliny. Rodzina storczykowatych obejmuje obecnie około 26 tysięcy gatunków botanicznych podzielonych na 880 rodzaje i jest jedną z najliczniejszych grup roślin w przyrodzie. Do tego najeży dodać niezliczoną już liczbę mieszańców i odmian. Bogatość kształtów i kolorów zachwyci każdego i sprawi że jeśli choć raz zainteresujesz się storczykami nie będziesz chciał przestać.

OrchidGarden to firma rodzinna, istniejąca od 2008 roku, założona z pasji i miłości do roślin jeszcze na studiach ogrodniczych. Storczyki tak podbiły nasze serca, że z małego hobby, stały się naszym pomysłem na życie. Chcieliśmy dzielić się swoją pasją z innymi i dawać możliwość poznania tej fantastycznej grupy roślin każdemu, kto kocha kwiaty.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

OrchidGarden & Orchidsklepik

mgr inż. Justyna Papuga

OrchidGarden

Już od ponad 15 lat z Wami

OrchidGarden powstało w 2008 roku z pasji i miłości do kwiatów.

Dzięki uruchomieniu w 2014 roku obiektu produkcyjnego o powierzchni 300 metrów kwadratowych w naszej ofercie pojawia się coraz więcej roślin z własnej produkcji. Obecnie powierzchnia naszej szklarni to 600 m2, a wkrótce powiększy się do 900 m2.

Storczyki botaniczne do niedawna były niedostępne dla wszystkich. Dziś dzięki naszej bogatej ofercie mają Państwo okazję zaoferować sobie i swoim bliskim tę odrobinę piękna i luksusu.

OrchidGarden

Zobacz OrchidGarden

W obiekcie o powierzchni 600 m2 znajdziesz prawie 1000 pozycji, w różnym wieku i rozmiarze, uprawiane zarówno w doniczkach jak i na podkładkach.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze storczyki były zdrowe, wolne od chorób i szkodników

OrchidGarden

Bezpośredni importer storczyków

Importujemy storczyki botaniczne i hybrydowe bezpośrednio od sprawdzonych producentów z Europy Zachodniej i Azji i Ameryki, co gwarantuje wysoką jakość oferowanych przez nas roślin. Staramy się aby nasze storczyki były zdrowe, dzięki czemu lepiej zaadaptują się w Państwa domach i wkrótce będą cieszyć swoim kwitnieniem. Dowodem naszej jakości jest coraz większe grono zadowolonych klientów.